„Koza Dereza” to spektakl teatralny dla dzieci, oparty na motywach ukraińskiej bajki ludowej. Dziadek pragnąc zrobić ukochanej Babci niespodziankę, jedzie na targ i kupuje jej w prezencie Kozę, która dość szybko okazuje się nie szanować swoich nowych właścicieli. Oszukuje ich i ostatecznie ucieka do lasu, gdzie zajmuje chatkę Króliczka. Zdezorientowany Królik szuka pomocy w odzyskaniu swojego mieszkanka u przyjaciół z lasu. Niedźwiedź, Lisica, Wilk oraz Rak wraz z pomocą Dzieci pomagają Królikowi odzyskać jego mieszkanie, odkrywając przy tym, że najważniejszymi wartościami jest przyjaźń, szczerość i pokój.

TEATR NOWE FORMY REŻYSERIA: N. MOLODCHENKO / H. VELYCHKO KONSULTACJE REŻYSERISKIE: R. PYKA MUZYKA: SERHIJ TORGUD DRAMATURGIA: NATALIA MOLODCHENKO TŁUMACZENIE: INNA SIEMICZ WYKONANIE LALEK: MIKOŁAJ MOLODCHENKO PRODUKCJA: RADOSŁAW JAMROŻ OBSADA: NATALIA MOLODCHENKO HRYSTYNA VELYCHKO

Kiedy: 18 września, godzina 17:00

Dla kogo: dla widzów od 3 roku życia

Zapisy ruszają 11 września o godz. 10.00: on-line kalendarz wydarzeń (klik tutaj), e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 646 46 49

Zapis grupowy: opiekun + dziecko/dzieci

Koszt: bezpłatnie

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 "Cały Mokotów- zakup książek, audiobooków i gier dla Bibliotek publicznych Mokotowa + teatrzyki w wybranych bibliotekach".