Photoshop dla początkujących. KURS

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, kurs został zawieszony do odwołania.

plakat na warsztaty net

 

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z programem Photoshop, jak i wszystkich tych, którzy pragnęliby rozszerzyć swoją wiedzę i wyjść poza absolutne podstawy. W trakcie trwania zajęć uczestnicy zobaczą przykłady zastosowań programu, poznają jego najważniejsze funkcje i narzędzia, oraz nauczą się je wykorzystywać w pracy związanej z zawodem grafika. Większość zajęć będzie miała charakter ćwiczeniowy - uczestnicy będą rozwiązywać zadania na konkretnych, przygotowanych wcześniej grafikach, lub też eksperymentować pod okiem prowadzącego. W programie znajdzie się między innymi: obróbka i retusz fotografii, tworzenie kolaży fotograficznych, rysowanie na tablecie i tworzenie ilustracji oraz digital artu, a także wstęp do tworzenia giphów i prostych animacji.

Minimalny wiek uczestników 15 lat.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17.00-19.00

Liczba godzin 24

Cena 240 zł płatne na miejscu w bibliotece za cały kurs z góry. 

Liczba miejsc ograniczona.

Ważna informacja: umiejętność rysowania czy jakikolwiek zmysł artystyczny nie są w żadnym razie wymagane.

 

 

Zajęcia prowadzi Witold Dąbrowski - projektant graficzny, ilustrator, malarz i artysta wizualny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: https://www.behance.net/Witold_Dabrowski

Jesteś zainteresowany warsztatami, a nie ma już miejsc? Skontaktuj się z instruktorem pisząc w temacie maila LISTA REZERWOWA Kurs Photoshop na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.