Wystawa grafik Tomasza Brody (wystawa w oknie)

Zapraszamy na wystawę grafik Tomasza Brody z książki „Bookface. Księga twarzy pisarzy”.

O autorze:

Tomasz Broda - rysownik, ilustrator, pedagog, wykładowca wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jego lalki i maski z przedmiotów codziennego użytku można było oglądać w autorskim programie Zrób sobie gębę w TVP i w niemieckiej wersji Ulicy Sezamkowej.

O książce:

A gdyby tak Dante miał profil w mediach społecznościowych? I nie tylko on – także Boccaccio, Christie, Kafka czy Ginsberg. I gdyby zwierzali się sobie publicznie z problemów z weną, wyczekując porad od kolegów po fachu. Ale też odsłaniali własne słabości, świntuszyli i prowokowali. „Bookface. Księga twarzy pisarzy” jest spełnieniem fantazji o literackim dialogu toczonym poza czasem i ponad granicami życia i śmierci.

Wystawę (20 grafik) można oglądać w witrynie okiennej Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, przy ul. Tynieckiej 40a, od 15 do 31 marca.

Wstęp wolny!

Data rozpoczęcia 28-03-2021