Baśniowy stand-up dla najmłodszych. Mateusz Świstak.

Wyobraźnia to kraina absolutnie wszystkiego i wycieczki do tej krainy to absolutna frajda. Czasem potrzebny jest tylko odpowiedni przewodnik. Takim przewodnikiem mogą być książki, ale może nim też być Mateusz „Gadający” Świstak, który zabierze uczestników w świat mało znanych i bardzo nieoczywistych baśni ze wszystkich stron świata. Spotkanie to jazda bez trzymanki, która będzie świetną gimnastyką nie tylko dla mózgu, ale i całego ciała, a dzięki wielowarstwowej narracji coś dla siebie znajdą w nim zarówno dzieci, jak i dorośli. Będzie oczywiście śmiesznie, choć głównym celem warsztatu jest otwarcie najmłodszych odbiorców na pomysł, by sięgać po fascynujące opowieści, które mieszkają w książkach.

Korzystanie z baśni świata jest także pretekstem do krótkich, ale niezwykle pasjonujących wycieczek etnograficznych w rejony, z których opowiadane baśnie pochodzą. Spotkanie poprowadzi Mateusz Świstak – zawodowy opowiadacz i edukator, autor projektu Baśnie na Warsztacie. Na spotkanie zapraszamy dzieci w wieku 4+. 


25.11 (sobota) - godzina 15:15 - 16:15

Wstęp wolny!
Rezerwacja miejsca na spotkanie dotyczy dzieci. Zapisy on-line | tel. 22 6464649 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
______________________________________________________________________________________________

 

Spotkanie realizowane jest podczas III Mokotowskiego Kiermaszu Książek dla Dzieci i Młodzieży, który trwa od 12.00 do 18.00
(Tego dnia biblioteka nie realizuje wypożyczania i zwracania książek).

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 25-11-2023 15:15
Data zakończenia 25-11-2023 16:15
Liczba miejsc 30
Zarejestrowanych 30
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.